Projekt „Doplnění sportovního materiálu“

Moravskoslezský kraj dotací podpořil projekt, jehož účelem je doplnění sportovního materiálu Sportovního centra Bystřice tak, aby byla zachována možnost kvalitní přípravy členů SCB a to jak vrcholových sportovců, tak mladých nadějí. Pořídili jsme střelecké a šermířské vybavení, které využíváme v maximální možné míře v rámci protiepidemických opatření. Po umožnění sportovních aktivit v plné míře také naplno využijeme tento sportovní materiál. Jedná se o laserové terče, pistole a zářiče, šermířské navijáky, masky, kordy a dresy.

Závěr roku – vyhlašování,testy,šerm

V posledních týdnech roku 2012 jsme se zúčastnili několika akcí. Nejvýznamnější bylo slavnostní vyhlášení nejlepších pětibojařů roku a celkových vítězů Českého poháru mládeže, memoriálu Karla Bártů. Díky Jardovi Voldřichovi máme pár fotek s našimi závodníky a trenéry, další můžete vidět na stránkách PSC.

petibojar-roku-2012-084 Mezi oceněnými byli tito naši závodníci(od nejmladšího): Matouš Matloch, Míša Matlochová, Saša Humlová, Jan Dzivý, Filip Sikora, Martin Konvička, Zbyšek Sznapka a Martin Bilko.

Toto období je také charakteristické tím, že závodníci podstupují různá testování, účastní se závodů specialistů a nejinak tomu bylo i letos. Dominik Sedlařík, Marek Grycz, Filip Sikora a Martin Konvička absolvovali zdravotní prohlídku a běžecký test, bez Dominika se úspěšně zúčastnili šermířského maratónu v Praze, když v kategorii do 18 let obsadili první tři místa . Martin obsadil 8. místo celkově a 2. v kategorii A na testovacím závodě polské reprezentace v Drzonkowě, kde absolvoval svůj první parkur a podařilo se mu jej na koni Kakan překonat bez chyby.

Sportovní centrum Bystřice

Mgr. Ivo Konvička
Bystřice 1335, 739 95 Bystřice
Tel.: +420 603 162 377
email: ivo.konvicka@gmail.com

Napište nám

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva