Projekt „Doplnění sportovního materiálu“

Moravskoslezský kraj dotací podpořil projekt, jehož účelem je doplnění sportovního materiálu Sportovního centra Bystřice tak, aby byla zachována možnost kvalitní přípravy členů SCB a to jak vrcholových sportovců, tak mladých nadějí. Pořídili jsme střelecké a šermířské vybavení, které využíváme v maximální možné míře v rámci protiepidemických opatření. Po umožnění sportovních aktivit v plné míře také naplno využijeme tento sportovní materiál. Jedná se o laserové terče, pistole a zářiče, šermířské navijáky, masky, kordy a dresy.

Jak začít

Pokud máte zájem o náš sport, můžete se kdykoliv přijít podívat na náš trénink přímo do areálu Základní školy v Bystřici. Trénujeme denně a nejsnáze nás naleznete na krytém bazénu od 16:00 do 17:00.

Začátečníci se věnují nejprve plavání a jejich prvním prubířským kamenem je pravidelná účast na tréninku. Hravou formou si zvykají na pravidelnou zátěž a zpočátku se účastní dvou až tří tréninkových jednotek (hodinových) týdně. Po zvládnutí prvních nástrah se začínají účastnit atletické přípravy a také mohou startovat na závodech ve dvojboji.

Plavání
Běh
Střelba
Šerm
Jízda na koni

Kategorie do 10 let plave 50 metrů libovolně a běží 500 metrů.

Kategorie do 12 let plave 100 metrů volným způsobem a běží 1000 metrů.

Pro ty, kteří zvládnou tento start do své sportovní kariéry, čeká odměna v podobě možnosti účastnit se střeleckých tréninků. Kolem 13. roku věku závodníka se začíná se šermířskou přípravou a od 15 let organizujeme jezdecký výcvik.

Sportovní centrum Bystřice

Mgr. Ivo Konvička
Bystřice 1335, 739 95 Bystřice
Tel.: +420 603 162 377
email: ivo.konvicka@gmail.com

Napište nám

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva