Projekt „Doplnění sportovního materiálu“

Moravskoslezský kraj dotací podpořil projekt, jehož účelem je doplnění sportovního materiálu Sportovního centra Bystřice tak, aby byla zachována možnost kvalitní přípravy členů SCB a to jak vrcholových sportovců, tak mladých nadějí. Pořídili jsme střelecké a šermířské vybavení, které využíváme v maximální možné míře v rámci protiepidemických opatření. Po umožnění sportovních aktivit v plné míře také naplno využijeme tento sportovní materiál. Jedná se o laserové terče, pistole a zářiče, šermířské navijáky, masky, kordy a dresy.

Šampionáty dvojbojařů

10.9.2011 se konal na Julisce Memoriál J.Krále. V rámci těchto závodů měli svou „republiku“ nejmladší pětibojaři. Naše, bystřické, závodníky zastihla tato událost  nepřipravené… ve smyslu termínu konání a tak do Prahy vyrazilo pouze dvoučlenné družstvo dívek. Po statečném boji vyzávodily 3. místo v soutěži družstev. Individuálně skončila Katka Štefánková na 9. a Ania Grycz na 11. místě. V kategorii „U15“ se Marek Grycz umístil na 3. a Dominik Sedlařík na 4. místě. Pár fotek je TADY.

1.10.2011 se konala Malá cena Plzně. Tam si to pro změnu v republikovém klání rozdali „déčkaři“. V závodě  jsme měli v ohni velké želízko, Michaelu Matlochovou. Ta nezklamala a ve vyrovnané soutěži, po druhých místech v plavání i běhu získala mistrovský titul. Společně pak s Joasiou Sznapka (10. místo) vybojovaly 2. pozici v soutěži družstev. V „céčku“ skončila Saša Humlová třetí, Dominik Sedlařík čtvrtý a Marek Grycz šestý. Nejmladší člen výpravy, Matouš Matloch, obsadil ve své kategorii 11. místo. A TADY je pár fotek.

Sportovní centrum Bystřice

Mgr. Ivo Konvička
Bystřice 1335, 739 95 Bystřice
Tel.: +420 603 162 377
email: ivo.konvicka@gmail.com

Napište nám

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva