Projekt „Doplnění sportovního materiálu“

Moravskoslezský kraj dotací podpořil projekt, jehož účelem je doplnění sportovního materiálu Sportovního centra Bystřice tak, aby byla zachována možnost kvalitní přípravy členů SCB a to jak vrcholových sportovců, tak mladých nadějí. Pořídili jsme střelecké a šermířské vybavení, které využíváme v maximální možné míře v rámci protiepidemických opatření. Po umožnění sportovních aktivit v plné míře také naplno využijeme tento sportovní materiál. Jedná se o laserové terče, pistole a zářiče, šermířské navijáky, masky, kordy a dresy.

Pojďte pomoci při stavbě střelnice

Po krátkém odpočinku jsme zahájili přípravu na podzimní sezónu. Trénujeme dopoledne a odpoledne připravujeme hospodářskou budovu za PZŠ na vybudování střelnice. Rozhodli jsme se totiž, že vyklizení objektu a destrukci zchátralých částí provedeme svépomocí, stejně jako další přípravné práce tak, aby na odborníky zbylo jen nezbytně nutné penzum práce. Zveme rodiče a další příznivce na brigády, které se konají za příznivého počasí každý pracovní den v 16:30 a zároveň děkujeme všem, kteří již přiložili ruku k dílu.

Odpočinek se netýkal tří členů, kteří se kontinuálně chystají na vrcholné akce a v rámci přípravy absolvují různé závody. O Markově úspěšném startu v Polsku jsme již psali, sourozencům Bilkovým se příliš nevedlo. Lenka se po nečekané nominaci neprobojovala z kvalifikace do finále na mistrovství Evropy dospělých, když body ztratila v závěru šermířského turnaje a také v kombi. Martinovi se na mezinárodních závodech ve čtyřboji v maďarské Tatě po dvou dobrých disciplínách, šermu a plavání zcela nepovedla běžecká část kombi a obsadil 9.místo mezi 27 startujícími.

Sportovní centrum Bystřice

Mgr. Ivo Konvička
Bystřice 1335, 739 95 Bystřice
Tel.: +420 603 162 377
email: ivo.konvicka@gmail.com

Napište nám

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva