Projekt „Doplnění sportovního materiálu“

Moravskoslezský kraj dotací podpořil projekt, jehož účelem je doplnění sportovního materiálu Sportovního centra Bystřice tak, aby byla zachována možnost kvalitní přípravy členů SCB a to jak vrcholových sportovců, tak mladých nadějí. Pořídili jsme střelecké a šermířské vybavení, které využíváme v maximální možné míře v rámci protiepidemických opatření. Po umožnění sportovních aktivit v plné míře také naplno využijeme tento sportovní materiál. Jedná se o laserové terče, pistole a zářiče, šermířské navijáky, masky, kordy a dresy.

Mistrovství ČR kategorie U-11

Krásný úspěch zaznamenali naši nejmladší závodníci Matouš Matloch a Filip Jančík na republikovém šampionátu své kategorie, který se konal v rámci Ceny 17. listopadu v Praze. Matouš skončil ve velmi silné a vyrovnané konkurenci těsně druhý a Filip vybojoval „bramboru“.  Společně pak ovládli závod družstev. Super kluci!!!

V kategorii U-15 potvrdila druhým místem své kvality Michaela Matlochová, kterou doprovázela Lucie Poloková. Lucku zatím limituje slabší střelba a tak skončila  na 11. místě. Celkové výsledky v příslušné části našeho webu.

Sportovní centrum Bystřice

Mgr. Ivo Konvička
Bystřice 1335, 739 95 Bystřice
Tel.: +420 603 162 377
email: ivo.konvicka@gmail.com

Napište nám

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva