Projekt „Doplnění sportovního materiálu“

Moravskoslezský kraj dotací podpořil projekt, jehož účelem je doplnění sportovního materiálu Sportovního centra Bystřice tak, aby byla zachována možnost kvalitní přípravy členů SCB a to jak vrcholových sportovců, tak mladých nadějí. Pořídili jsme střelecké a šermířské vybavení, které využíváme v maximální možné míře v rámci protiepidemických opatření. Po umožnění sportovních aktivit v plné míře také naplno využijeme tento sportovní materiál. Jedná se o laserové terče, pistole a zářiče, šermířské navijáky, masky, kordy a dresy.

ME „U-17“ Varšava

Honza Dzivý a Marek Grycz reprezentují v těchto dnech Českou Republiku na ME U17 ve Varšavě. Průběžné výsledky a galerie můžete sledovat na http://www.pentathlon.org.pl/

Po skvělém plavání v podobě osobních rekordů (Marek 2:10,7; Honza 2:05,8) se kombi disciplína klukům už tolik nepovedla, i když výsledky jsou reálným odrazem jejich aktuálních možností, které vyplývají hlavně z nezkušenosti a rezerv v běžecké části. Honza Dzivý obsadil 29. a Marek Grycz 34. místo. Ještě je před námi nedělní štafeta.

Pěkné šesté místo vybojovali kluci spolu s Vojtou Hercíkem v soutěži chlapeckých štafet. Velice těsně pak unikla medaile naší mix-štafetě ve složení Jolana Hojsáková a Martin Vlach.  TADY je pár fotek.

Sportovní centrum Bystřice

Mgr. Ivo Konvička
Bystřice 1335, 739 95 Bystřice
Tel.: +420 603 162 377
email: ivo.konvicka@gmail.com

Napište nám

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva