Projekt „Doplnění sportovního materiálu“

Moravskoslezský kraj dotací podpořil projekt, jehož účelem je doplnění sportovního materiálu Sportovního centra Bystřice tak, aby byla zachována možnost kvalitní přípravy členů SCB a to jak vrcholových sportovců, tak mladých nadějí. Pořídili jsme střelecké a šermířské vybavení, které využíváme v maximální možné míře v rámci protiepidemických opatření. Po umožnění sportovních aktivit v plné míře také naplno využijeme tento sportovní materiál. Jedná se o laserové terče, pistole a zářiče, šermířské navijáky, masky, kordy a dresy.

Další úspěchy Martina Bilka – 12.místo na MS juniorů a 21. ve finále světového poháru dospělých

Hodnotného umístění dosáhl náš člen na mistrovství světa juniorů, které proběhlo o víkendu v Polsku. V nelehké kvalifikaci se Martin celkem suverénně probojoval do finále a v něm po vyrovnaných výkonech ve všech disciplínách obsadil 12. pozici. O ještě lepší výsledek se připravil chybami na parkúru, které společně se svým koněm udělali v poněkud větším počtu než by potřeboval k posunu pořadím vzhůru a jistě nebyl zcela spokojen ani s plaveckým časem. Vzhledem k závodnímu výpadku v minulé sezóně je však výkonnost i umístění dobrým signálem pro další závody.

Martin to potvrdil hned v následujícím vrcholném závodě, kterým bylo finále seriálu závodů světového poháru. Konalo se o víkendu ve Spojených státech amerických a Martin obsadil 21.pozici. Už samotný fakt, že si vybojoval účast je ohromným úspěchem, jelikož tohoto závodu se má právo zúčastnit pouze 36 nejlepších závodníků celého seriálu. Dalším úspěchem byl  osobák v plavání, ve kterém Martin poprvé v životě pokořil dvouminutovou hranici na dvousetmetrové trati. Gratulujeme!

Sportovní centrum Bystřice

Mgr. Ivo Konvička
Bystřice 1335, 739 95 Bystřice
Tel.: +420 603 162 377
email: ivo.konvicka@gmail.com

Napište nám

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva