Projekt „Doplnění sportovního materiálu“

Moravskoslezský kraj dotací podpořil projekt, jehož účelem je doplnění sportovního materiálu Sportovního centra Bystřice tak, aby byla zachována možnost kvalitní přípravy členů SCB a to jak vrcholových sportovců, tak mladých nadějí. Pořídili jsme střelecké a šermířské vybavení, které využíváme v maximální možné míře v rámci protiepidemických opatření. Po umožnění sportovních aktivit v plné míře také naplno využijeme tento sportovní materiál. Jedná se o laserové terče, pistole a zářiče, šermířské navijáky, masky, kordy a dresy.

Cena Rožnova v Bystřici

Ve spolupráci s rožnovským klubem jsme uspořádali další závody Českého poháru, memoriálu Karla Bártů. Tentokrát pouze v kategoriích do čtrnácti let. Největším pozitivem byla poměrně hojná účast mladých, začínajících závodníků našeho oddílu. Také výkon Marka Grycze, vítěze nejstarší kategorie trojbojařů, potěšil nejen jeho, ale určitě i trenéry. Po solidní střelbě /168/ a plavání za 1:06, se totiž vypjal k výbornému běžeckému výkonu. Osobní rekord 3:11 znamenal celkový součet 3057 bodů. Na druhém místě skončil Dominik Sedlařík, který tentokrát bojoval se střelbou trochu více než obvykle. Poprvé v životě zvítězila v trojboji Dominika Bocková, která si zaplavala výborný osobák a poměrně slušně střílela. Ani její slabší běh však soupeřkám nestačil na to, aby ji předstihly, takže překvapení bylo na světě. Mezi dvanáctiletými děvčaty opět dominovala Míša Matlochová, na druhém místě skončila další naše závodnice Tereza Filipková. Mezi nejmladšími děvčaty se na stupně vítězů prosadila Klára Teofilová, obsadila třetí místo. Fotogaleria ZDE!!!