Projekt „Doplnění sportovního materiálu“

Moravskoslezský kraj dotací podpořil projekt, jehož účelem je doplnění sportovního materiálu Sportovního centra Bystřice tak, aby byla zachována možnost kvalitní přípravy členů SCB a to jak vrcholových sportovců, tak mladých nadějí. Pořídili jsme střelecké a šermířské vybavení, které využíváme v maximální možné míře v rámci protiepidemických opatření. Po umožnění sportovních aktivit v plné míře také naplno využijeme tento sportovní materiál. Jedná se o laserové terče, pistole a zářiče, šermířské navijáky, masky, kordy a dresy.

Aprílová cena Dukly BB, 24.4.2010

„Juniorská“ část našeho oddílu se v sobotu zúčastnila 2. kola slovenského poháru v Banské Bystrici. Po několika peripetiích (někdo zaspal, někdo zapomněl pas, někomu bylo v autě špatně) jsme na Štiavničky dorazili skoro včas a stihli i kousek rozplavání. Plavecká část se konala v provizorních podmínkách letního koupaliště přikrytého nafukovací halou. Bez startovních bloků, vodící čáry a s kalnou, chladnou vodou si naši mládežníci poradili….., no prostě poradili. Střelecká část byla pro většinu premiérová a tady nezklamali. Předvedli, na co mají. V běhu ukázali svoje kvality a výsledkem bylo:

1. místo Anna Grycz, kategorie E 2.místo Adam Sklenář, kategorie D; Dominik Sedlařík, kategorie C 3.místo Michaela Matlochová, kategorie C 4.místo Tereza Filipková, kategorie D 5.místo Alexandra Humlová, kategorie C 6.místo Joanna Sznapka, kategorie C Výsledky ze závodu jsou v sekci „výsledky“. Moc pěkné fotky najdete na www.pentathlon.sk a taky v našem albu ZDE.

Sportovní centrum Bystřice

Mgr. Ivo Konvička
Bystřice 1335, 739 95 Bystřice
Tel.: +420 603 162 377
email: ivo.konvicka@gmail.com

Napište nám

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva